3a ed. ABSOLUT per EQUIPS del VALLÈS

Campiones : CTN SANT CUGAT
Finalistes : CT SABADELL
Campions : CERCLE SABADELLES
Finalistes : TERRASSASPORTS
Descens a 2a Categoria : Club Egara, CD Terrassa H.
Campions 2a Cat : Atlètic Terrassa
Ascens a 1a Categoria : Atlètic Terrassa, iPadel Valles

ctn sant cugatJa està disponible l’ordre de joc, aquí el podeu veure:

Ordre de Joc
FEMENÍ
–  Ordre de Joc
MASCULÍ

Ja estan disponibles els jugadors/es dels equips, demà dijous 22 d’octubre as realitzarà el sorteig i publicarem l’ordre de joc.

Veure
JUGADORS
–  Veure
JUGADORES
 – NORMATIVA
ABSOLUT VALLES

Per tercer any consecutiu es disputa el torneig més important absolut per equips de clubs del Vallès, el qual reconeix els millors equips de club en modalitat masculina i femenina del vallès. En les edicions anteriors els equips del Terrassasports amb doblet el 2013, i CTN Sant Cugat en femení i Cercle Sabadellès en Masculí en l’edició 2014, són els actuals campions del torneig. En aquesta edició l’absolut es disputarà a les instal·lacions del Barbera Pàdel Indoor a Barberà del Vallès, un club amb 13 pistes cobertes d’última generació, un espectacle per al pàdel, les eliminatòries seran a 5 partits enfrontant els millors padelistas del vallès. Serà del 26 d’octubre al 1 de novembre, el tancament d’inscripció serà el dilluns 19 d’octubre. La inscripció està oberta per a qualsevol club del vallès federat.

Per a aquesta edició comptem amb 2 categories en modalitat masculina i una categoria en Femení.

INSCRIPCIÓ OBERTA a qualsevol club del Vallès.

1a Cat. MASCULINA

  1. CLUB EGARA
  2. CERCLE SABADELLÈS – Equip Inscrit –
  3. CT SABADELL A – Equip Inscrit –
  4. TERRASSASPORTS Equip Inscrit –
  5. CN TERRASSA – Equip Inscrit –
  6. CD TERRASSA H. – Equip Inscrit –
  7. PENYA SPORTS  Equip Inscrit –
  8. NTC PADEL – Equip Inscrit –

2a Cat MASCULINA

  1. iPADEL VALLES – Equip Inscrit –
  2. CT SABADELL B – Equip Inscrit –
  3. ATLÈTIC TERRASSA – Equip Inscrit –
  4. CTN SANT CUGAT – Equip Inscrit –

1a Cat FEMENINA

  1. TERRASSASPORTS Equip Inscrit –
  2. CTN SANT CUGAT – Equip Inscrit –
  3. PENYA SPORTS  Equip Inscrit –
  4. CT SABADELL – Equip Inscrit –
  5. CERCLE SABADELLÈS – Equip Inscrit –
  6. ATLÈTIC TERRASSA – Equip Inscrit –
  7. NTC PADEL – Equip Inscrit –