4a ed. ABSOLUT per EQUIPS del VALLÈS

Campiones : CE VALLDOREIX | Campions : TERRASSASPORTS

Campiones : CE VALLDOREIX
Finalistes : CTN SANT CUGAT
Campions : TERRASSASPORTS
Finalistes : ATLÈTIC TERRASSA

Descens a 2a cat. femenina : NTCPADEL, PENYA SPORTS
Descens a 2a cat. masculina : iPADEL, CT SABADELL
Campions 2a Cat : TOT PADEL CENTER
Ascens a 1a Categoria : TOT PADEL CENTER, CD TERRASSA H.

NORMATIVA

Absolut per equips del Vallès ORDRE de JOC

Llistat Jugadors Masculí 2017

Llistat Jugadores Femení 2017

Després d’un any d’absència (2016), tornem amb el Campionat Absolut per Equips del Vallès, serà la 4a edició, en aquesta ocasió hem canviat la data i es disputarà del 3 al 9 de juliol a les recents inagurades instal·lacions de BARBERA PÀDEL INDOOR (BPI) de l’Carrer MARCONI, 34-43 a Barberà del Vallès.

10 Pistes d’última generació (vidre i panoràmiques) on les millors pales podran defensar el seu club i equips per proclamar millor equip del Vallès 2017.

Les últimes edicions i els seus guanyadors han estat:

2013 – TERRASSASPORTS (Masculí i Femení)
2014 – CTN SANT CUGAT (Femení) i Cercle Sabadellès (Masculí)
2015 – CTN SANT CUGAT (Femení) i Cercle Sabadellès (Masculí)

Aquest torneig està obert a tots els clubs del Vallès Occidental i Oriental que participen a la Lliga Catalana NACEX de la FCP. Hi haurà 2 categories per Masculí i una categoria única per Femení.
Els equips segons la categoria són:

1a Cat. MASCULINA (Tancada)

  1. CERCLE SABADELLÈS -> Equip Inscrit
  2. CT SABADELL A -> Equip Inscrit
  3. TERRASSASPORTS -> Equip Inscrit
  4. CN TERRASSA -> Equip Inscrit
  5. ATLÈTIC TERRASSA -> Equip Inscrit
  6. PENYA SPORTS -> Equip Inscrit
  7. NTC PADEL  A -> Equip Inscrit
  8. iPADEL VALLÈS -> Equip Inscrit

2a Cat MASCULINA (Oberta)

  1. CLUB EGARA
  2. CT SABADELL B
  3. CD TERRASSA H -> Equip Inscrit
  4. CTN SANT CUGAT  -> Equip Inscrit
  5. NTC PADEL B -> Equip Inscrit
  6. TOT PADEL CENTER -> Equip Inscrit
  7. BPI -> Equip Inscrit

1a Cat FEMENINA (Oberta)

  1. TERRASSASPORTS -> Equip Inscrit
  2. CTN SANT CUGAT  -> Equip Inscrit
  3. PENYA SPORTS -> Equip Inscrit
  4. CT SABADELL -> Equip Inscrit
  5. CERCLE SABADELLÈS -> Equip Inscrit
  6. ATLÈTIC TERRASSA -> Equip Inscrit
  7. NTC PADEL -> Equip Inscrit
  8. CE VALLDOREIX -> Equip Inscrit