CE VALLDOREIX (Femení) i TERRASSASPORTS (Masculí) Campions del Absolut per equips del Vallès 2019.

Dos grans finals disputant fins l’últim partit últim punt, el CE VALLDOREIX guanyada 3/2 davant TERRASSASPORTS guanyadores de l’edició anterior, mentre que en la modalitat Masculina TERRASSASPORTS guanyava als seus veïns del CN TERRASSA per 3/2 en el partit decisiu més llarg d’aquest torneig 3 hores de partit entre les parelles número 4 de tots dos equips, d’aquesta manera el TerrassaSports aconsegueix el seu tercer títol consecutiu i es quedarà amb el trofeu de l’Absolut per equips del Vallès en propietat.

FINALS ABSOLUT PER EQUIPS 2019

JUGADORES_Absolut 2019
JUGADORS_Absolut 2019
Ordre de Joc : Actualitzat 05/07 23:55h
Absolut 2M2019
Absolut 1M2019
Absolut 1F2019

Notícies Campionat :
[03/07] Actualitzat. Promoció Ascens i Descens.
[02/07] Actualitzat resultas segona jornada Dimarts, 02 Juliol
[01/07] Actualitzat primers resultas jornada Dilluns 01 Juliol.
[25/06] Publicat nou llistat de jugadors/es. Publicat Ordre de Joc.
[21/06] Publicat el llistat de jugadors / es de tots els equips. Es pot comprovar fins al Dimarts, 25 a les 12: 00h. El Dimarts es publicarà l’ordre de joc.
[17/06] 10  Equips Masculins, 7 Equips Femenins. 17 Equis. [Dimarts, 18 últim dia d’inscripció]
[14/06] 11 equips inscrits, falten 5 dies per al tancament d’inscripció.
[12/06] Podeu descarregar NORMATIVA_Absoluts 2019  i Inscripció Jugadors/es Absolut Vallès


Lloc : ATLÈTIC TERRASSA HC (Terrassa)
Data : del 1 al 7 de Juliol 2019
Modalitat : Masculí i Femení
Categories : 1a i 2a categoria Masculí – 1a i 2a categoria Femení
Sistema : Lligueta o eliminatoria en funció equips a 5 parelles mínim 2 eliminatories.
Inscripció : fins dilluns 17 de juny | últim día dimarts, 18 Juny
Preu : 180€ per equip.

Inscripció equips 2019 :

1a Cat. MASCULINA (Tancada)

  1. CERCLE SABADELLÈS -> Inscrit
  2. TERRASSASPORTS (Campions 2018) -> Inscrit
  3. CN TERRASSA -> Inscrit
  4. ATLÈTIC TERRASSA -> Inscrit
  5. PENYA SPORTS -> Inscrit
  6. NTC PADEL  A -> Inscrit
  7. CTN SANT CUGAT -> Inscrit
  8. CE VALLDOREIX -> Inscrit

2a Cat MASCULINA (Oberta)

  1. NTC PADEL B -> Inscrit 
  2. CT SABADELL A -> No
  3. CP SAN CRISTOBAL -> No
  4. PADEL CASAL -> No
  5. TOT PADEL CENTER -> Inscrit
  6. PADEL INDOOR RUBI > Inscrit Nou equip.

1a Cat FEMENINA (Tancada)

  1. TERRASSASPORTS (Campiones 2018)-> Inscrit
  2. CTN SANT CUGAT  -> Inscrit
  3. CT SABADELL -> No
  4. NTCPADEL -> Inscrit
  5. CE VALLDOREIX  -> Inscrit
  6. TOT PADEL CENTER -> Inscrit

2a Cat FEMENINA (Oberta)

  • CERCLE SABADELLES -> No
  • PENYA SPORTS -> No
  • CLUB BELLATERRA -> No
  • CN TERRASSA ->
  • ATLÈTIC TERRASSA A-> Inscrit
  • ATLÈTIC TERRASSA B-> Inscrit Nou equip.
  •