COPA padelvalles per equips

Els equips del Cercle Sabadellès arrasen a la 1a edició de la COPA padelvalles, van guanyar 3 de les 4 finals que es van disputar al Club Can Berardo que va acollir la fase final de les modalitats masculines i femenines en categoria OR i PLATA.
El club iPadel de Sant Quirze va ser el guanyador en categoria Plata Masculí imposant a la final al Club Junior de Sant Cugat, en modalitat femenina categoria Plata al Cercle Sabadellès C va aconseguir el trofeu en derrotar el Cercle Sabadellès B, en la categoria OR les noies del Cercle Sabadellès A van guanyar al Atlètic Terrassa B, i en l’última final disputada els nois de categoria OR Cercle Sabadellès A guanyaven als locals de Can Berardo Esportiu per un contundent 3/0.
Ara falta per disputar la modalitat veterans que enguany celebra la seva 6a edició, les semifinals estan previstes de jugar-se el dijous 26 de juny i les finals el divendres 27 de juny en Categoria OR canviant la data inicial del 28 de juny.
IMG_3023

Publicat l’ordre de joc de la COPA padelvalles 

Ordre de Joc – Actualitzat 21/06 – 10:10h
OR Femení PLATA Femení OR Masculí PLATA Masculí OR Veterans PLATA Veterans descarregar ACTA
Canvi Semifinals i Final Veterans OR (Dijous, 26 i Divendres, 27 de juny)

Copa-padelvalles-2014

Padelvalles organitza la 1a edició de la Copa padelvalles per equips Absoluts Femenins i Masculins i la 6a edició de la Copa per equips Veterans que participen a la Lliga Catalana de Pàdel. A continuació us deixem el funcionament, i com fer les inscripcions.

1a COPA FEMENINA padelvalles
del 17 Maig fins al 15 de Juny
3 Categories : OR (1a i  2a Categoria LLiga), PLATA (3a , 4a Cat i 5a Cat.)
Sistema Competició : LLIGA + FASE FINAL (Lloc per determinar)
Inscripcions TANCADA – Ordre de joc a partir del dissabte 10 de Maig.
Equips Inscrits :

  1. CT SABADELL B
  2. CAN BERARDO A
  3. VALLDOREIX D
  4. JUNIOR SPORT RED TEAM
  5. JUNIOR SPORT POWER TEAM
  6. CP SAN CRISTOBAL A
  7. PENYA ESPORTS B
  8. CN TERRASSA B
  9. PENYA ESPORTS A
  10. VALLDOREIX C
  11. RACO ESPORTS A
  12. CN TERRASSA C
  13. CLUB BELLATERRA
  14. VALLDOREIX E
  15. CP SAN CRISTOBAL B
  16. RACO ESPORTS B
  17. CD TERRASSA HOCKEY A
  18. ATLÈTIC TERRASSA B
  19. ATLÈTIC TERRASSA C
  20. ATLÈTIC TERRASSA E
  21. CERCLE SABADELLES A
  22. CERCLE SABADELLES B
  23. CERCLE SABADELLES C

1a COPA MASCULINA padelvalles
del 24 Maig fins al 15 de Juny
3 Categories : OR (1a i  2a Categoria LLiga), PLATA (3a i 4a Cat.), BRONZE (5a i 6a Cat.)
Sistema Competició : ELIMINATORIA + FASE FINAL (Lloc per determinar)
Ampliem inscripció fins el 15 de maig

Equips Inscrits :

  1. CAN BERARDO A
  2. CAN BERARDO B
  3. JUNIOR SPORT C
  4. CN TERRASSA B
  5. CAN BERARDO C
  6. RACO ESPORTS B
  7. CT SABADELL B
  8. CT SABADELL C
  9. iPADEL VALLES
  10. CN CALDES A
  11. VALLDOREIX A
  12. VALLDOREIX B
  13. CERCLE SABADELLES A
  14. CERCLE SABADELLES B
  15. CERCLE SABADELLES C

6a COPA VETERANS padelvalles
del 29 maig fins al 29 de juny
2 Categories OR (1a i  2a Categoria LLiga), PLATA (3a i 4a Cat.)
Sistema Competició : ELIMINATORIA + FASE FINAL (Lloc per determinar)
IMPORTANT : La Fase final es jugarà a 5 parelles a partir de semifinals.
Ampliem inscripció fins el 15 de maig 

Equips Inscrits :

  1. CAN BERARDO A
  2. ACCURA SANT BOI
  3. JUNIOR 1918
  4. CAN BERARDO B
  5. JUNIOR XXL
  6. JUNIOR 1917
  7. CT SABADELL
  8. CT LA SALUT A
  9. CT LA SALUT B
  10. ATLÈTIC TERRASSA A
  11. ATLÈTIC TERRASSA B
  12. ATLÈTIC TERRASSA C
  13. ATLÈTIC TERRASSA D
  14. CTN SANT CUGAT
  15. BARCELONA-TEIA
  16. CERCLE SABADELLES A
  17. CERCLE SABADELLES B
  18. CERCLE SABADELLES C
  19. VALLDOREIX A